Tel.: +421 31 780 38 73, +421 905 848 510 |

hygesia@stonline.sk

  • Slovenčina
  • Magyar
  • English
Obchod

Spoločnosť Hygesia vznikla v roku 1991. Distribúcia potravín bola jedna z hlavných myšlienok a cieľov spoločnosti. Výber dodávateľov potravinových výrobkov prebiehal a stále prebieha na základe striktných kritérií, medzi ktoré patria hlavne kvalita výrobkov a spoľahlivosť dodávateľa. Postupným rastom portfólia výrobkov rástla aj spoločnosť.

Dnes zásobujeme takmer všetky známe reťazce pôsobiace na Slovensku (Tesco, Metro, Coop Jednota, Kaufland a TERNO). Máme vlastný vozový park.

Všetky priestory sú vo vlastníctve spoločnosti Hygesia spol.s r.o. Skladové priestory majú rozlohu 3 tis. m2, 26 zamestnancov zabezpečuje všetky služby, ktoré súvisia so zabezpečením uspokojenia požiadaviek dodávateľov a zákazníkov.

Spoľahlivým prístupom k práci sa snažíme poskytovať našim zákazníkom čo najkvalitnejšie služby.

Starostlivosť o odpad z obalov
Spoločnosť Hygesia spol. s r.o. pristupuje zodpovedne k životnému prostrediu, a preto sa stará i o obaly svojich výrobkov, ktoré sa po použití stávajú odpadom. Zber, zhodnocovanie a recykláciu odpadov z obalov pre spoločnosť Hygesia spol. s r.o. zabezpečuje oprávnená organizácia ENVI-PAK. Oprávnená organizácia ENVI-PAK zároveň informuje verejnosť o správnom nakladaní s odpadmi, ich triedení a ďalšom využití.
Servis
Miestna dodávka: do 24h, väčšie vzdialenosti: do 72h.
Druh činnosti
Dovoz a distribúcia potravín prvej kvality.
Druh a krajina pôvodu produktov
100% slnečnicové oleje, španielske olivy dlhodobej trvanlivosti, citronové
šťavy, alko-nealko nápoje z Maďarska, vysokokvalitné vína zo svetoznámych oblastí Maďarska – Tokaj, Balaton, Eger.
Klientela
Široká – od malých obchodov a blízkych reštaurácií až po veľké distribučné siete, s domácim alebo so zahraničným kapitálom.